Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest . 
Toodete juures olevad pildid ja videod on illustratiivse tähendusega. Tellijal ei ole õigust kaupa tagastada seetõttu, et Veebipoes toodud kauba pakendi foto ei vasta täpselt kättetoimetatud kauba pakendile, kui muus osas vastab kaup tellimusele ning on nime, koguse ja omaduste osas vastavuses kauba juures kuvatud infoga.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja märgitud toodete juurde.                                           
Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.          Lisaks siin toodud müügitingimustele võib olla lisatud kauba tooteinfo juurde lisatingimusi mis kehtivad antud kaubale ja kui tellija lisab selle kauba ostukorvi ning tasub selle eest siis on ta nõustunud nende lisatingimustega lepingus .                   

Tellimuse vormistamine                                                                                                             
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja pange linnuke kasti ”Olen läbi lugenud Müügitingimused ning nõustun nendega”. Tellimuse vormistamisel kinnitab tellija, et on nõus Veebipoe müügitingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule “Tagasi kaupmehe juurde”. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Tellija, kes teeb ostu antud Veebipoest, kohustub pidama kinni käesolevatest müügitingimustest ja muudest tingimustest, mis on esitatud antud e-poes ning Eesti Vabariigi õigusaktides.                                                                                                Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.   

Kohaletoimetamine                                                           
Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-11 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist .