UUSTURG.EE
MenĂĽĂĽ
Otsi
«
»

Makse- ja tarnetingimused

MĂĽĂĽgilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
MĂĽĂĽgitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata kĂĽsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest . 
Toodete juures olevad pildid ja videod on illustratiivse tähendusega. Tellijal ei ole õigust kaupa tagastada seetõttu, et Veebipoes toodud kauba pakendi foto ei vasta täpselt kättetoimetatud kauba pakendile, kui muus osas vastab kaup tellimusele ning on nime, koguse ja omaduste osas vastavuses kauba juures kuvatud infoga.
Veebipoes mĂĽĂĽdavate toodete hinnad on eurodes ja märgitud toodete juurde.                                           
Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.          Lisaks siin toodud mĂĽĂĽgitingimustele võib olla lisatud kauba tooteinfo juurde lisatingimusi mis kehtivad antud kaubale ja kui tellija lisab selle kauba ostukorvi ning tasub selle eest siis on ta nõustunud nende lisatingimustega lepingus .                   

Tellimuse vormistamine                                                                                                             
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja pange linnuke kasti ”Olen läbi lugenud MĂĽĂĽgitingimused ning nõustun nendega”. Tellimuse vormistamisel kinnitab tellija, et on nõus Veebipoe mĂĽĂĽgitingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule “Tagasi kaupmehe juurde”. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Tellija, kes teeb ostu antud Veebipoest, kohustub pidama kinni käesolevatest mĂĽĂĽgitingimustest ja muudest tingimustest, mis on esitatud antud e-poes ning Eesti Vabariigi õigusaktides.                                                                                                Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.   

Kohaletoimetamine                                                           
Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad ĂĽldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-11 tööpäeva jooksul alates mĂĽĂĽgilepingu jõustumist .                                                                 
Koduleht Elitec'st