Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Veebipoe www.uusturg.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Kaseleht OÜ (registrikood 14623101 ), asukohaga Jõgevamaa, Põltsamaa vald , Tapiku 48218 .                                                   

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest . 
Toodete juures olevad pildid ja videod on illustratiivse tähendusega. Tellijal ei ole õigust kaupa tagastada seetõttu, et Veebipoes toodud kauba pakendi foto ei vasta täpselt kättetoimetatud kauba pakendile, kui muus osas vastab kaup tellimusele ning on nime, koguse ja omaduste osas vastavuses kauba juures kuvatud infoga.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja märgitud toodete juurde.                                           
Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.          Lisaks siin toodud müügitingimustele võib olla lisatud kauba tooteinfo juurde lisatingimusi mis kehtivad antud kaubale ja kui tellija lisab selle kauba ostukorvi ning tasub selle eest siis on ta nõustunud nende lisatingimustega lepingus .                   

Tellimuse vormistamine                                                                                                             
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja pange linnuke kasti ”Olen läbi lugenud Müügitingimused ning nõustun nendega”. Tellimuse vormistamisel kinnitab tellija, et on nõus Veebipoe müügitingimustes sätestatud tingimustega ning kohustub neid täitma. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule “Tagasi kaupmehe juurde”. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Tellija, kes teeb ostu antud Veebipoest, kohustub pidama kinni käesolevatest kasutustingimustest ja muudest tingimustest, mis on esitatud antud e-poes ning Eesti Vabariigi õigusaktides.                                                                                                Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.   

Kohaletoimetamine                                                           
Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-11 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist .                                                                 

Kohustused , vastutus ja vääramatu jõud                                                                           
Veebipood kohustub tellijani toimetama korrektse ja komplektse toote(d).                                                                               
Veebipood kohustub vastu võtma ja dokumenteerima kõik tellija pretensioonid.                                                                     
Veebipood ei vastuta Sulle tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Veebipood ei saanud mõjutada ning mille saabumist  ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).
Veebipood ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.
Veebipood vastutab Sinu eest toote müügihinna ulatuses.                                                     
Veebipood ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest .                                                               
Toidulisandeid ostes peab tellija olema veendunud et ta neid tooteid vajab ja tema tervislik seisund lubab neid tooteid kasutada vajadusel  pidage nõu toitumisspetsialisti või arstiga ( kui olete rase , imetate , haige või teile on määratud ravi siis enne toidulisandite tarbimist konsulteerige oma raviarstiga ) .                       
Kaupadele kehtib garantii, kui see on märgitud Veebipoes kaupa tutvustavas tekstis või sisaldub vastav viide kaubaga kaasasolevas dokumentatsioonis. Garantii kestus ja tingimused sisalduvad kaubaga kaasasolevates dokumentides.                 

Taganemisõigus                                                               
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul . Tagastatav kaup peab olema säilitatud antud kaubale omase hoiustamis nõutele ( kaupa ei tohi säilitada ilmastiku tingimuste meelevallas päike , sademed jne . Sammuti ei tohi hoiuruum olla niiske , sisaldada mürgiseid aineid , kahjureid ja lõhna reostust . Säilitustemperatuur ei tohi olla alla 0°C ja üle 25°C . ).   
Veebipoel ei ole kohustust võtta tagasi kergestiriknevaid kaupu, perioodiliselt ilmuvaid trükiseid jms tooted . Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.                                               
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis avamata . Ostjal puudub taganemisõigus toodete osas, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud.                                                             
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.                        Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile uusturginfo@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.                                                                                  Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).                                         
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.                                                                                     
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.                                       

Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni 14 päeva jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 14 päeva jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile uusturginfo@gmail.com .                                     
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.                                                                         
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.                                Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul. 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine                   
Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks ja ei jaga kliendi andmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud Veebipoe partneritele, kes osutavad kauba tarnimise või muid tellija tellimuse nõuetekohase täitmisega seotud teenuseid või kui seadus seda kohustab. . Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.                     

Vaidluste lahendamine                                                                         
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile uusturginfo@gmail.com . Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole